TJ Žihobce

KONTAKTY
O NÁS
AKTUALITY

Zjímavé odkazy

 

Obecní úřad Žihobce  Obecní úřad
 Žihobce
Infocentrum Žihobce  Infocentrum
 Žihobce
Fotbal ŠumavaNet Cz  Fotbal
 ŠumavaNet Cz
OFS Klatovy na Fotbal.CZ  OFS Klatovy
 na Fotbal.CZ
Hospůdka na hřišti

 

DNES OTEVŘENO:17:00 - 20:00
ZÍTRA OTEVŘENO:17:00 - 20:00
Ubytování v areálu

 

Máme ještě volné chatky v termínech

do 31.5.  7 chatek
od 13.7.do 16.7.  7 chatek
od 17.7.do 20.7.  5 chatek
od 1.9.  7 chatek

Více informací zde.

Počasí v Žihobcích

 

DNES ve středu 22.5.2019
VEČER Lett regn.
0.4 mm

12°C


4 m/s
ZÍTRA ve čtvrtek 23.5.2019
V NOCI a RÁNO:

11°C


4 m/s
DOPOLEDNE:

8°C


3 m/s
ODPOLEDNE:

15°C


4 m/s
VEČER:

16°C


4 m/s
DALŠÍ DNY
Pá.
24.5.
V NOCI a RÁNO:

12°C

DOPOLEDNE:

8°C

ODPOLEDNE:

17°C

VEČER:

16°C

So.
25.5.
V NOCI a RÁNO:

9°C

DOPOLEDNE:

14°C

ODPOLEDNE:

18°C

VEČER:

17°C

Ne.
26.5.
V NOCI a RÁNO:

12°C

DOPOLEDNE:

14°C

ODPOLEDNE:

18°C

VEČER:

16°C

Po.
27.5.
V NOCI a RÁNO:

10°C

DOPOLEDNE:

14°C

ODPOLEDNE:

18°C

VEČER:

16°C

Út.
28.5.
V NOCI a RÁNO:

12°C

DOPOLEDNE:

16°C

ODPOLEDNE:

20°C

VEČER:

14°C

REKLAMA

 













Možnost pronájmu reklamní plochy pro Vaši firmu v areálu TJ.

Mistrovské utkání 3.tř. - 22. kolo

 

Mistrovské utkání 3.tř. - 21. kolo

 

Mistrovské utkání 3.tř.

 

TJ Sokol Hartmanice - TJ Žihobce   4 : 1 (1 : 0)

Sobota, 4.5.2019 od 17:00, 20.kolo

 

Branky domácí: 14' [9] Šimek Michal (PK), 60' [6] Vlasák Daniel, 84' [2] Zetocha František, 88' [7] Matoušek Rudolf,
Branky hosté: 66' [14] Nemrava Oldřich,
Rozhodčí: Klištinec J. Diváků: 70
ŽK: 1 : 4
Sestava: [17] Peleška Luboš
[2] Válek Martin, [7] Nemrava Michal, [11] Gazdík Jindřich, [10] Bigasz Robert,
[3] Novosad Martin, [12] Gazdík Denis, [14] Nemrava Oldřich, [15] Lacko Tomáš,
[9] Lemberger Martin ©, [16] Holman Miroslav.
Náhradníci: [6] Staněk Václav, [8] Pokorný Luboš.
Střídání: 80' [8] Pokorný Luboš (za [16] Holman Miroslav).
Realizační tým: Vedoucí Peleška Luboš, Trenér Gazdík Jindřich.
 

Další výsledky tohoto kola

TJ Kašperské Hory - TJ Start Dešenice   8 : 3 (6 : 0)

Sobota, 4.5.2019 od 17:00, 20.kolo
Branky domácí: Schmid Michal, Řimnáč Daniel 3, Bártík Jan 3, Kašák Tomáš
Branky hosté: Poupa Michal 3
Rozhodčí: Josef Blaheta Diváků: 100
ŽK: 1 : 2
 

TJ Tatran Velké Hydčice - TJ Sokol Veřechov   1 : 0 (1 : 0)

Sobota, 4.5.2019 od 17:00, 20.kolo
Branky domácí: Hejpetr Zdeněk
Rozhodčí: Diváků: 80
ŽK: 2 : 6, ČK: Podzimek Josef : Zerzán Petr, Želiska Lukáš, Brabec Jiří, Sochor Václav
 

FK Svéradice B - SK Velhartice   4 : 2 (2 : 1)

Sobota, 4.5.2019 od 17:00, 20.kolo
Branky domácí: Kliment Ladislav 3, Prokopius Filip
Branky hosté: Trš Richard, Švec Radek
Rozhodčí: Ivan Petličarovský Diváků: 60
ŽK: 2 : 0
 

TJ Sokol Plánice - TJ Sokol Kolinec   1 : 0 (0 : 0)

Neděle, 5.5.2019 od 14:30, 20.kolo
Branky domácí: Hlavatý Pavel
Rozhodčí: Diváků: 70
ŽK: 0 : 2
 

FK Okula Nýrsko B - FK Dukla Janovice B   4 : 1 (2 : 0)

Sobota, 4.5.2019 od 17:00, 20.kolo
Branky domácí: Antonovics Andrei 4
Branky hosté: Gardoň Petr
Rozhodčí: Diváků: 30
 

TJ Svatobor Hrádek B - FC Švihov   3 : 3 (0 : 1) na PK 7 : 6

Neděle, 5.5.2019 od 17:00, 20.kolo
Branky domácí: Kodýdek Zdeněk, Šoural Luboš, Hubáček Karel
Branky hosté: Ryba Tomáš, Cibulka Lukáš, Kašpárek Václav
Rozhodčí: Ivan Petličarovský Diváků: 50
ŽK: 3 : 2
 

Tabulka

    z v r   p skore body (±)
1. TJ Kašperské Hory 20 15 2 1 3 82 : 27 48 (18)
2. FK Okula Nýrsko B 20 14 2 2 4 84 : 57 46 (19)
3. FC Švihov 20 10 6 2 4 55 : 39 38 (8)
4. FK Svéradice B 20 9 4   7 47 : 34 31 (1)
5. TJ Sokol Plánice 20 8 4 3 8 46 : 44 31 (4)
6. TJ Tatran Velké Hydčice 20 8 6   6 35 : 33 30 (-3)
7. SK Velhartice 20 7 6 3 7 29 : 38 30 (0)
8. TJ Sokol Kolinec 20 9 1 1 10 55 : 42 29 (-1)
9. TJ Svatobor Hrádek B 20 6 5 5 9 49 : 54 28 (10)
10. TJ Sokol Veřechov 20 5 6 4 9 39 : 46 25 (4)
11. FK Dukla Janovice B 20 8 1   11 38 : 52 25 (-5)
12. TJ Start Dešenice 20 8 0   12 53 : 64 24 (-6)
13. TJ Sokol Hartmanice 20 5 3 1 12 37 : 78 19 (-8)
14. TJ Žihobce 20 3 4 3 13 16 : 57 16 (-11)

 

Mistrovské utkání 3.tř.

 

TJ Žihobce - TJ Kašperské Hory   0 : 4 (0 : 1)

Sobota, 27.4.2019 od 17:00, 19.kolo

 

Branky hosté: 11' [8] Řimnáč Daniel, 54' [10] Kůs Aleš, 68' [15] Tomek Michal, 89' [8] Řimnáč Daniel,
Rozhodčí: Roman Mácal Diváků: 65
ŽK: 4 : 3, ČK: Lemberger Martin : -
Sestava: [1] Ritter Martin
[4] Plechata Martin, [5] Moureček Petr, [7] Nemrava Michal,
[3] Novosad Martin, [6] Staněk Václav ©, [8] Lacko Tomáš, [10] Bigasz Robert, [12] Gazdík Denis,

[9] Lemberger Martin, [16] Holman Miroslav,
.
Náhradníci: [11] Gazdík Jindřich, [13] Novosad Stanislav, [15] Šikl René, [17] Peleška Luboš, .
Střídání: 22' [15] Šikl René (za [5] Moureček Petr), 46' [13] Novosad Stanislav (za [4] Plechata Martin), .
Realizační tým: Vedoucí Jan Dlouhý, Trenér Gazdík Jindřich, .
 

Další výsledky tohoto kola

FC Švihov - TJ Sokol Hartmanice   7 : 0 (3 : 0)

Sobota, 27.4.2019 od 17:00, 19.kolo
Branky domácí: Kudják Miloslav, Cibulka Lukáš, Kašpárek Václav 3, Zdrahal Jan, Toman Michal
Rozhodčí: Diváků: 40
ŽK: 1 : 2
 

SK Velhartice - TJ Svatobor Hrádek B   2 : 1 (0 : 0)

Sobota, 27.4.2019 od 17:00, 19.kolo
Branky domácí: Brůha Martin, Bejvl Josef
Branky hosté: Franěk Pavel
Rozhodčí: Vladislav Stach Diváků: 50
ŽK: 4 : 3, ČK: Švec Radek : Buchsbaum Petr
 

TJ Sokol Veřechov - FK Svéradice B   0 : 0 (0 : 0) na PK 5 : 4

Sobota, 27.4.2019 od 17:00, 19.kolo
Rozhodčí: Václav Husník Diváků: 30
 

TJ Start Dešenice - FK Okula Nýrsko B   3 : 4 (2 : 1)

Sobota, 27.4.2019 od 17:00, 19.kolo
Branky domácí: Kajínek Luboš, Šteiner Rostislav, Trefanec Michal
Branky hosté: Mašek Zbyněk, Vávra Dominik, Šlehofer Martin, Antonovics Andrei
Rozhodčí: Josef Blaheta Diváků: 120
ŽK: 0 : 1
 

TJ Sokol Kolinec - TJ Tatran Velké Hydčice   0 : 1 (0 : 1)

Sobota, 27.4.2019 od 17:00, 19.kolo
Branky hosté: Podzimek Josef
Rozhodčí: Ivan Petličarovský Diváků: 60
ŽK: 2 : 4
 

FK Dukla Janovice B - TJ Sokol Plánice   2 : 3 (1 : 2)

Neděle, 28.4.2019 od 17:00, 19.kolo
Branky domácí: Gardoň Petr, Kotlan Stanislav
Branky hosté: Jílek Patrik, Novák Milan 2
Rozhodčí: Diváků: 60
ŽK: 0 : 5, ČK: - : Jílek Patrik, Zavadil Marek
 

Tabulka

    z v r   p skore body (±)
1. TJ Kašperské Hory 19 14 2 1 3 74 : 24 45 (18)
2. FK Okula Nýrsko B 19 13 2 2 4 80 : 56 43 (19)
3. FC Švihov 19 10 5 2 4 52 : 36 37 (7)
4. SK Velhartice 19 7 6 3 6 27 : 34 30 (0)
5. TJ Sokol Kolinec 19 9 1 1 9 55 : 41 29 (-1)
6. FK Svéradice B 19 8 4   7 43 : 32 28 (1)
7. TJ Sokol Plánice 19 7 4 3 8 45 : 44 28 (4)
8. TJ Tatran Velké Hydčice 19 7 6   6 34 : 33 27 (-3)
9. TJ Svatobor Hrádek B 19 6 4 4 9 46 : 51 26 (8)
10. TJ Sokol Veřechov 19 5 6 4 8 39 : 45 25 (4)
11. FK Dukla Janovice B 19 8 1   10 37 : 48 25 (-5)
12. TJ Start Dešenice 19 8 0   11 50 : 56 24 (-6)
13. TJ Žihobce 19 3 4 3 12 15 : 53 16 (-11)
14. TJ Sokol Hartmanice 19 4 3 1 12 33 : 77 16 (-8)

 

Mistrovské utkání 3.tř.

 

FK Okula Nýrsko B - TJ Žihobce   4 : 1 (0 : 0)

Sobota, 20.4.2019 od 17:00, 18.kolo

 

Branky domácí: 60' [5] Nehoda Michal, 63' [8] Antonovics Andrei, 70' [14] Taušek Petr, 88' [16] Kadlec Ondřej,
Branky hosté: 80' [6] Staněk Václav,
Rozhodčí: Diváků: 55
Sestava: [1] Ritter Martin
[2] Válek Martin, [7] Nemrava Michal,
[3] Novosad Martin, [6] Staněk Václav, [10] Bigasz Robert, [12] Gazdík Denis,
[5] Moureček Petr, [11] Drobný Milan, [15] Lacko Tomáš,
[9] Lemberger Martin ©,
.
Náhradníci: [8] Pokorný Luboš, [16] Holman Miroslav, .
Střídání: 63' [16] Holman Miroslav (za [5] Moureček Petr), 69' [8] Pokorný Luboš (za [11] Drobný Milan), .
Realizační tým: Vedoucí Staněk Václav, Trenér Gazdík Jindřich, .
 

Další výsledky tohoto kola

TJ Kašperské Hory - FC Švihov   0 : 0 (0 : 0) na PK 3 : 4

Sobota, 20.4.2019 od 17:00, 18.kolo
Rozhodčí: Diváků: 90
ŽK: 2 : 2
 

TJ Sokol Hartmanice - SK Velhartice   1 : 1 (0 : 0) na PK 4 : 5

Sobota, 20.4.2019 od 17:00, 18.kolo
Branky domácí: Šimek Michal
Branky hosté: Tykal Martin
Rozhodčí: Václav Lojík Diváků: 130
ŽK: 5 : 1
 

TJ Sokol Veřechov - TJ Sokol Kolinec   1 : 2 (0 : 2)

Sobota, 20.4.2019 od 17:00, 18.kolo
Branky domácí: Bartheldy Václav
Branky hosté: Kovařík Vlastimil, Reitmaier Michal
Rozhodčí: Josef Blaheta Diváků: 100
ŽK: 2 : 0
 

FK Svéradice B - TJ Svatobor Hrádek B   2 : 3 (0 : 1)

Sobota, 20.4.2019 od 17:00, 18.kolo
Branky domácí: Říha Štěpán, Netušil Jiří
Branky hosté: Holeček Václav, Holeček Radek 2
Rozhodčí: Miroslav Šmrha Diváků: 40
ŽK: 0 : 1
 

TJ Tatran Velké Hydčice - FK Dukla Janovice B   4 : 0 (1 : 0)

Sobota, 20.4.2019 od 17:00, 18.kolo
Branky domácí: Potužák Radek, Kropáček Ladislav, Zelený Zbyněk, Hlaváč Jaromír
Rozhodčí: Diváků: 40
ŽK: 2 : 1, ČK: - : Mandák Radek
 

TJ Sokol Plánice - TJ Start Dešenice   3 : 5 (1 : 3)

Neděle, 21.4.2019 od 14:30, 18.kolo
Branky domácí: Plánička Lukáš, Jílek Patrik, Hlavatý Pavel, Hora Josef
Branky hosté: Mazánek Josef, Šteiner Rostislav, Poupa Jiří, Míšek Lukáš
Rozhodčí: Vladislav Stach Diváků: 60
ŽK: 2 : 1
 

Tabulka

    z v r   p skore body (±)
1. TJ Kašperské Hory 18 13 2 1 3 70 : 24 42 (15)
2. FK Okula Nýrsko B 18 12 2 2 4 76 : 53 40 (16)
3. FC Švihov 18 9 5 2 4 45 : 36 34 (7)
4. TJ Sokol Kolinec 18 9 1 1 8 55 : 40 29 (2)
5. FK Svéradice B 18 8 3   7 43 : 32 27 (0)
6. SK Velhartice 18 6 6 3 6 25 : 33 27 (0)
7. TJ Svatobor Hrádek B 18 6 4 4 8 45 : 49 26 (8)
8. TJ Sokol Plánice 18 6 4 3 8 42 : 42 25 (1)
9. FK Dukla Janovice B 18 8 1   9 35 : 45 25 (-2)
10. TJ Tatran Velké Hydčice 18 6 6   6 33 : 33 24 (-6)
11. TJ Start Dešenice 18 8 0   10 47 : 52 24 (-3)
12. TJ Sokol Veřechov 18 5 5 3 8 39 : 45 23 (2)
13. TJ Žihobce 18 3 4 3 11 15 : 49 16 (-8)
14. TJ Sokol Hartmanice 18 4 3 1 11 33 : 70 16 (-8)

 

Mistrovské utkání 3.tř.

 

TJ Žihobce - TJ Sokol Plánice   1 : 0 (0 : 0)

Sobota, 13.4.2019 od 17:00, 17.kolo

 

Branky domácí: 73' [14] Nemrava Oldřich (PK),
Rozhodčí: Josef Javorský Diváků: 20
ŽK: 2 : 1
Sestava: [1] Ritter Martin
[2] Válek Martin, [7] Nemrava Michal, [15] Šikl René,
[5] Šimáček Jindřich, [6] Staněk Václav, [10] Bigasz Robert, [12] Gazdík Denis, [14] Nemrava Oldřich,

[9] Lemberger Martin ©, [16] Holman Miroslav,
.
Náhradníci: [3] Novosad Martin, [8] Pokorný Luboš, [11] Gazdík Jindřich, [17] Peleška Luboš, .
Střídání: 57' [3] Novosad Martin (za [16] Holman Miroslav), 76' [8] Pokorný Luboš (za [10] Bigasz Robert), .
Realizační tým: Vedoucí Staněk Václav, Trenér Gazdík Jindřich, .
 

Další výsledky tohoto kola

FC Švihov - FK Okula Nýrsko B   2 : 4 (1 : 2)

Sobota, 13.4.2019 od 17:00, 17.kolo
Branky domácí: Zdrahal Jan, Toman Michal
Branky hosté: Kadlec Ondřej 2, Mašek Zbyněk, Rubáš Tomáš
Rozhodčí: Václav Husník Diváků: 20
ŽK: 1 : 1
 

SK Velhartice - TJ Kašperské Hory   0 : 2 (0 : 1)

Sobota, 13.4.2019 od 17:00, 17.kolo
Branky hosté: Šuba Vladimír, Tomek Petr
Rozhodčí: Diváků: 70
ŽK: 4 : 2
 

TJ Sokol Kolinec - FK Svéradice B   4 : 1 (1 : 0)

Sobota, 13.4.2019 od 17:00, 17.kolo
Branky domácí: Rejšek David, Horák Jan 2, Libra Zdeněk
Branky hosté: Turek Václav
Rozhodčí: Roman Mácal Diváků: 50
 

TJ Start Dešenice - TJ Tatran Velké Hydčice   4 : 0 (3 : 0)

Sobota, 13.4.2019 od 17:00, 17.kolo
Branky domácí: Mazánek Josef, Flor Milan, Poupa Jiří, Míšek Lukáš
Rozhodčí: Josef Blaheta Diváků: 50
 

TJ Svatobor Hrádek B - TJ Sokol Hartmanice   4 : 1 (2 : 0)

Neděle, 14.4.2019 od 17:00, 17.kolo
Branky domácí: Brabec Milan, Holeček Václav, Šoural Luboš 2
Branky hosté: Gerčák Jiří
Rozhodčí: Josef Javorský Diváků: 50
ŽK: 3 : 2
 

FK Dukla Janovice B - TJ Sokol Veřechov   3 : 0 (1 : 0)

Neděle, 14.4.2019 od 15:00, 17.kolo
Branky domácí: Jelínek Pavel, Mandák Radek, Švůgr Marek
Rozhodčí: Václav Husník Diváků: 40
ŽK: 0 : 1
 

Tabulka

    z v r   p skore body (±)
1. TJ Kašperské Hory 17 13 1 1 3 70 : 24 41 (17)
2. FK Okula Nýrsko B 17 11 2 2 4 72 : 52 37 (16)
3. FC Švihov 17 9 4 1 4 45 : 36 32 (5)
4. FK Svéradice B 17 8 3   6 41 : 29 27 (3)
5. TJ Sokol Kolinec 17 8 1 1 8 53 : 39 26 (-1)
6. TJ Sokol Plánice 17 6 4 3 7 39 : 37 25 (4)
7. FK Dukla Janovice B 17 8 1   8 35 : 41 25 (-2)
8. SK Velhartice 17 6 5 2 6 24 : 32 25 (-2)
9. TJ Svatobor Hrádek B 17 5 4 4 8 42 : 47 23 (5)
10. TJ Sokol Veřechov 17 5 5 3 7 38 : 43 23 (5)
11. TJ Tatran Velké Hydčice 17 5 6   6 29 : 33 21 (-6)
12. TJ Start Dešenice 17 7 0   10 42 : 49 21 (-6)
13. TJ Žihobce 17 3 4 3 10 14 : 45 16 (-8)
14. TJ Sokol Hartmanice 17 4 2 1 11 32 : 69 15 (-6)

 

Mistrovské utkání 3.tř.

 

TJ Tatran Velké Hydčice - TJ Žihobce   1 : 1 (0 : 0) na PK 1 : 3

Sobota, 6.4.2019 od 16:30, 16.kolo

 

Branky domácí: 89' [16] Hlaváč Jaromír,
Branky hosté: 85' [14] Nemrava Oldřich (PK),
Rozhodčí: Ivan Petličarovský Diváků: 70
ŽK: 2 : 3, ČK: 0 : 1 (Bigasz Robert)
Sestava: [1] Ritter Martin
[2] Válek Martin, [5] Moureček Petr, [7] Nemrava Michal,
[3] Novosad Martin, [6] Staněk Václav, [10] Bigasz Robert, [12] Gazdík Denis, [14] Nemrava Oldřich,
[9] Lemberger Martin ©, [16] Holman Miroslav,
.
Náhradníci: [4] Sopóci Vladimír, [8] Gazdík Jindřich, [13] Dvořák Josef, [17] Peleška Luboš, .
Střídání: 63' [13] Dvořák Josef (za [3] Novosad Martin), (za [13] Dvořák Josef), 81' [4] Sopóci Vladimír (za [13] Dvořák Josef)
Realizační tým: Vedoucí Staněk Václav, Trenér Gazdík Jindřich, 
 

Další výsledky tohoto kola

FK Okula Nýrsko B - SK Velhartice   4 : 1 (2 : 0)

Sobota, 6.4.2019 od 16:30, 16.kolo
Branky domácí: Kadlec Ondřej 2, Bureš Tomáš, Janovský Petr
Branky hosté: Poledník Pavel
Rozhodčí: Diváků: 50
 

TJ Sokol Kolinec - FK Dukla Janovice B   2 : 0 (1 : 0)

Sobota, 6.4.2019 od 16:30, 16.kolo
Branky domácí: Rejšek David 2
Rozhodčí: Josef Javorský Diváků: 80
ŽK: 0 : 1, ČK: - : Gardoň Petr
 

TJ Kašperské Hory - TJ Svatobor Hrádek B   3 : 1 (0 : 1)

Sobota, 6.4.2019 od 16:30, 16.kolo
Branky domácí: Tomek Petr, Tomek Michal, Mužík Michal
Branky hosté: Holeček Václav
Rozhodčí: Miroslav Šmrha Diváků: 80
ŽK: 1 : 2, ČK: Schmid Michal : Holeček Václav, Adamec Martin
 

TJ Sokol Veřechov - TJ Start Dešenice   3 : 2 (1 : 2)

Sobota, 6.4.2019 od 16:30, 16.kolo
Branky domácí: Andrle Richard, Richter Milan, Bartheldy Václav
Branky hosté: Poupa Michal 2
Rozhodčí: Diváků: 50
ŽK: 2 : 3, ČK: - : Flor Milan
 

FK Svéradice B - TJ Sokol Hartmanice   3 : 0 (1 : 0)

Neděle, 7.4.2019 od 16:00, 16.kolo
Branky domácí: Chládek Petr, Říha Štěpán 2
Rozhodčí: Ivan Petličarovský Diváků: 40
ŽK: 0 : 2
 

TJ Sokol Plánice - FC Švihov   2 : 4 (2 : 3)

Neděle, 7.4.2019 od 14:30, 16.kolo
Branky domácí: Votýpka Jan, Plánička Lukáš
Branky hosté: Štengl Tomáš 3, Kašpárek Václav
Rozhodčí: František Petrželka Diváků: 70
ŽK: 2 : 2
 

Tabulka

    z v r   p skore body (±)
1. TJ Kašperské Hory 16 12 1 1 3 68 : 24 38 (14)
2. FK Okula Nýrsko B 16 10 2 2 4 68 : 50 34 (13)
3. FC Švihov 16 9 4 1 3 43 : 32 32 (8)
4. FK Svéradice B 16 8 3   5 40 : 25 27 (3)
5. TJ Sokol Plánice 16 6 4 3 6 39 : 36 25 (4)
6. SK Velhartice 16 6 5 2 5 24 : 30 25 (1)
7. TJ Sokol Kolinec 16 7 1 1 8 49 : 38 23 (-1)
8. TJ Sokol Veřechov 16 5 5 3 6 38 : 40 23 (5)
9. FK Dukla Janovice B 16 7 1   8 32 : 41 22 (-2)
10. TJ Tatran Velké Hydčice 16 5 6   5 29 : 29 21 (-6)
11. TJ Svatobor Hrádek B 16 4 4 4 8 38 : 46 20 (5)
12. TJ Start Dešenice 16 6 0   10 38 : 49 18 (-6)
13. TJ Sokol Hartmanice 16 4 2 1 10 31 : 65 15 (-6)
14. TJ Žihobce 16 2 4 3 10 13 : 45 13 (-8)

 

Mistrovské utkání 3.tř.

 

TJ Žihobce - TJ Sokol Veřechov   2 : 1 (1 : 0)

Sobota, 30.3.2019 od 16:30, 15.kolo

 

Branky domácí: 39' [6] Staněk Václav, 65' [9] Lemberger Martin,
Branky hosté: 86' [3] Andrle Richard,
Rozhodčí: Roman Mácal Diváků: 30
ŽK: 0 : 1
Sestava: [1] Ritter Martin
[2] Válek Martin, [7] Nemrava Michal, [8] Mička Bohumil,
[6] Staněk Václav, [10] Bigasz Robert, [12] Gazdík Denis, [14] Nemrava Oldřich, [15] Šimáček Jindřich,

[9] Lemberger Martin ©, [16] Holman Miroslav,
.
Náhradníci: [3] Novosad Martin, [4] Sopóci Vladimír, [17] Peleška Luboš, .
Střídání: 46' [3] Novosad Martin (za [15] Šimáček Jindřich), 82' [4] Sopóci Vladimír (za [12] Gazdík Denis), .
Realizační tým: Vedoucí Staněk Václav, Trenér Gazdík Jindřich, .
 

Další výsledky tohoto kola

TJ Start Dešenice - TJ Sokol Kolinec   2 : 4 (2 : 2)

Sobota, 30.3.2019 od 16:30, 15.kolo
Branky domácí: Šteiner Rostislav 2
Branky hosté: Rejšek David, Horák Jan 3
Rozhodčí: Miroslav Šmrha Diváků: 50
ŽK: 3 : 1, ČK: - : Matoušek Vítězslav
 

TJ Sokol Hartmanice - TJ Kašperské Hory   2 : 1 (1 : 0)

Sobota, 30.3.2019 od 16:30, 15.kolo
Branky domácí: Šimek Michal 2
Branky hosté: Schmid Michal
Rozhodčí: Petr Bala Diváků: 80
ŽK: 3 : 0
 

TJ Tatran Velké Hydčice - FC Švihov   1 : 1 (0 : 0) na PK 3 : 4

Sobota, 30.3.2019 od 16:30, 15.kolo
Branky domácí: Potužák Radek
Branky hosté: Vrba Jindra
Rozhodčí: Josef Javorský Diváků: 50
ŽK: 3 : 1, ČK: Veringer Pavel : -
 

SK Velhartice - TJ Sokol Plánice   2 : 2 (0 : 1) na PK 2 : 3

Sobota, 30.3.2019 od 16:30, 15.kolo
Branky domácí: Durdík Michal, Tykal Martin
Branky hosté: Hlavatý Pavel, Kohout Tomáš
Rozhodčí: Václav Lojík Diváků: 85
ŽK: 1 : 3
 

FK Dukla Janovice B - FK Svéradice B   3 : 1 (1 : 0)

Neděle, 31.3.2019 od 16:30, 15.kolo
Branky domácí: Jůzek David, Slivoň Václav, Kotlan Stanislav
Branky hosté: Kába Roman
Rozhodčí: Josef Blaheta Diváků: 50
ŽK: 0 : 2
 

TJ Svatobor Hrádek B - FK Okula Nýrsko B   4 : 5 (4 : 1)

Neděle, 31.3.2019 od 16:30, 15.kolo
Branky domácí: Kodýdek Zdeněk, Holeček Radek 3
Branky hosté: Nehoda Michal, Kadlec Ondřej 3, Vávra Dominik
Rozhodčí: Diváků: 35
ŽK: 3 : 2, ČK: Kodýdek Zdeněk : -
 

Tabulka

    z v r   p skore body (±)
1. TJ Kašperské Hory 15 11 1 1 3 65 : 23 35 (14)
2. FK Okula Nýrsko B 15 9 2 2 4 64 : 49 31 (13)
3. FC Švihov 15 8 4 1 3 39 : 30 29 (5)
4. TJ Sokol Plánice 15 6 4 3 5 37 : 32 25 (7)
5. SK Velhartice 15 6 5 2 4 23 : 26 25 (1)
6. FK Svéradice B 14 7 3   4 36 : 22 24 (3)
7. FK Dukla Janovice B 15 7 1   7 32 : 39 22 (-2)
8. TJ Sokol Kolinec 15 6 1 1 8 47 : 38 20 (-1)
9. TJ Tatran Velké Hydčice 15 5 5   5 28 : 28 20 (-4)
10. TJ Sokol Veřechov 15 4 5 3 6 35 : 38 20 (5)
11. TJ Svatobor Hrádek B 15 4 4 4 7 37 : 43 20 (5)
12. TJ Start Dešenice 15 6 0   9 36 : 46 18 (-6)
13. TJ Sokol Hartmanice 15 4 2 1 9 31 : 62 15 (-6)
14. TJ Žihobce 15 2 3 2 10 12 : 44 11 (-10)

 

Mistrovské utkání 3.tř.

 

TJ Sokol Kolinec - TJ Žihobce   0 : 2 (0 : 1)

Sobota, 23.3.2019 od 15:00, 14.kolo

Za krásného počasí jsme nastoupili k zápasu v Kolinci s odhodláním urvat alespoň bod.

Domácí měli od začátku více ze hry, ale jejich útočné snažení většinou končilo nepřesnou finálovou přihrávkou.
Nám se tak nabízela pouze možnost rychlých brejků. A po jednom z nich se ocitl v první gólové šanci zápasu Martin Lemberger. Domácí brankař jej však vychytal.
Teprve potom přišla první gólovka domácích. Našeho gólmana zastoupil na brankové čáře Robert Bigas. Nicméně přišly další gólovky domácích, které ale ztroskotaly buď na nepřesné koncovce domácích borců, anebo na našem Martinovi Ritterů, který se vrátil do brány po zranění a téměř roční přestávce. Kdyby domácí vedli po poločase 5:0, asi by se nikdo nedivil...
V závěru poločasu jsme se ale i my začali více osmělovat a začali více zaměstnávat i obranu domácích. Nejprve se dostal po přihrávce za obranu do šance Olda Nemrava, ale při obstřelu vybíhajícího gólmana minul těsně i bránu.
Ve 42.min. jsme dostali, po zahrání domácího obránce rukou před vápnem, příležitost v podobě standartní situace. K míči se postavil Denis Gazdík a přesně trefil vzdáleněješí horní růžek domácí branky.

Ve druhém poločase domácí zvýšili obrátky. Jejich šancí přibývalo, ale náš výkon v obraně byl zodpovědný, takže množství jejich vyložených šancí nebylo o moc více než v poločase prvním. Tu největší ale měli asi krátce po začátku, kdy po nastřelené ruce našeho stopera, kopali domácí penaltu. Jejich kanonýr však branku přestřelil.
A prakticky z našeho protiútoku využil Olda Nemara drobného zavání domácí stoperů, dostal se po centru z leva za ně a tentokrát propálil vybíhajícího gólmana.
Domácí pak otevřeli hru a vrhli všechno do útoku, ale spíš v jejich hře ubylo kombinace a přibylo více individuálních průniků do naší obrany, což se nám dařilo zodpovědnou hrou eliminovat...

Branky hosté: 42' [12] Gazdík Denis, 52' [14] Nemrava Oldřich,
Rozhodčí: Kaňa Richard Diváků: 50
ŽK: 1 : 2
Sestava: [1] Ritter Martin
[2] Válek Martin, [6] Staněk Václav, [7] Nemrava Michal, [8] Mička Bohumil,
[10] Bigasz Robert, [14] Nemrava Oldřich, [12] Gazdík Denis, [3] Novosad Martin,
[9] Lemberger Martin ©, [16] Holman Miroslav.
Náhradníci: [4] Sopóci Vladimír, [5] Moureček Petr, [15] Šikl René, [17] Peleška Luboš.
Střídání: 64' [5] Moureček Petr (za [6] Staněk Václav), 80' [4] Sopóci Vladimír (za [9] Lemberger Martin).
Realizační tým: Vedoucí Staněk Václav, Trenér Gazdík Jindřich.
 

Další výsledky tohoto kola

TJ Kašperské Hory - FK Svéradice B   5 : 1 (3 : 1)

Sobota, 23.3.2019 od 15:00, 14.kolo
Branky domácí: Schmid Michal, Řimnáč Daniel 3, Kůs Aleš
Branky hosté: Říha Štěpán
Rozhodčí: Josef Abraham Diváků: 50
ŽK: 1 : 1
 

FK Okula Nýrsko B - TJ Sokol Hartmanice   8 : 4 (3 : 4)

Sobota, 23.3.2019 od 15:00, 14.kolo
Branky domácí: Kadlec Ondřej 4, Mašek Zbyněk 2, Jarko Martin, Karlovský Kryštof
Branky hosté: Šimek Michal 4
Rozhodčí: Josef Blaheta Diváků: 50
 

TJ Sokol Veřechov - FC Švihov   1 : 1 (0 : 0) na PK 5 : 4

Sobota, 23.3.2019 od 15:00, 14.kolo
Branky domácí: Richter Milan
Branky hosté: Ryba Tomáš
Rozhodčí: Vladislav Stach Diváků: 40
ŽK: 3 : 1
 

TJ Tatran Velké Hydčice - SK Velhartice   4 : 0 (2 : 0)

Sobota, 23.3.2019 od 15:00, 14.kolo
Branky domácí: Kropáček Ladislav, Melka Josef, Podzimek Josef, Zelený Zbyněk
Rozhodčí: Roman Mácal Diváků: 40
ŽK: 1 : 1

 


Starší články …

Fotbalové statistiky podzim 2018 • statistiky podzim 2018
Mistrovské utkání 3.tř. - 11. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Svéradice B 2:2 (PK
Mistrovské utkání 3.tř. - 10. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Švihov - Žihobce 3:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 9. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velhartice 0:2
Mistrovské utkání 3.tř. - 8. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Hrádek B - Žihobce 7:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 7. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Hartmanice 1:2
Mistrovské utkání 3.tř. - 6. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Kašperské Hory - Žihobce 8:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 5. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Nýrsko B 0:6
Mistrovské utkání 3.tř. - 4. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Plánice-Žihobce 1:1 (PK 3:2)
Mistrovské utkání 3.tř. - 3. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velké Hydčice 0:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 2. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Veřechov - Žihobce 1:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 1. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Kolinec 0:3
Mistrovské utkání 3.tř. - 13. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Janovice B - Žihobce 3:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 12. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Dešenice 0:4
Přípravný zápas 4.8.2018 • Přípravný zápas 4.8.2018
Fotbalové statistiky sezóny 2017/2018 • Statistiky sezóny 2017-2018
Mistrovské utkání 3.tř. - 26. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Kašperské Hory - Žihobce 6:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 25. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Mochtín B 0:5
Mistrovské utkání 3.tř. - 24. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Nezamyslice 1:7
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Veřechov - Žihobce 0:3
Mistrovské utkání 3.tř. - 22. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Nýrsko 3:2
Mistrovské utkání 3.tř. - 21. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Dešenice - Žihobce 7:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 20. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Běšiny 2:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 19. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Velký Bor - Žihobce 1:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 18. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Kolinec 3:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 17. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. V.Hydčice-Žihobce 2:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 16. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Hrádek B 2:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 15. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Velhartice-Žihobce 1:1 PK 4:3
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 14. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce-Plánice 1:2
Jindra Šimáček "na hostování" v Číně. • J.Šimáček v Číně
Plán zimní přípravy • Zimní příprava
Podzimní část soutěže skončila … • Podzimní část soutěže skončila …
Mistrovské utkání 3.tř. - 11. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Nezamyslice - Žihobce 1:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 10.kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Veřechov 0:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 9. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Nýrsko B - Žihobce 3:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 8. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Dešenice 1:5
Mistrovské utkání 3.tř. - 7. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Bolešiny - Žihobce 1:1
Mistrovské utkání 3.tř. - 6.kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velký Bor 0:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 5. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Kolinec - Žihobce 7:3
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 4.kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velké Hydčice 1:0
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 3. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Hrádek B - Žihobce 1:1 PK 1:2
Trénink 8.9.2017 • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 2. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velhartice 1:0
Zrušení tréninku 1.9.2017 • Zrušení tréninku !!!!!!!!!!!!!
Trénink 1.9.2017 • Trénink
Mistrovské utkání 3. třídy - 1. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Plánice - Žihobce 0:0 (PK 3:1)
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 13. kolo (předehrávané) • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Kašperské Hory 0:1
Pravidelný trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3. třídy - 12. kolo (předehrávané) • Mistrovské utkání 3.tř. Mochtín B - Žihobce 7:1
Trénink • Trénink
Plán letní přípravy • Plán letní přípravy
Statistiky sezóna 2016-2017 • Statistiky sezóna 2016-2017
Brigáda + přátelský zápas + dokopná • Brigáda + přátelský zápas + dokopná
Mistrovské utkání 3.tř. - 26. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Železná Ruda - Žihobce 3:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 25. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Mochtín B 4:1
Změna termínu utkání • Změna termínu utkání
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 24.kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Zavlekov 3:3 (PK 6:5)
Mistrovské utkání 3.tř. - 23. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Velké Hydčice - Žihobce 3:0
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 22. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Bezděkov 3:0 (K)
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 21. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Chudenice - Žihobce 4:1
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 20. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Janovice B 3:0
Mistrovské utkání 3.tř. - 19. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Kašperské Hory - Žihobce 4:1
Zrušení mistrovského zápasu a tréninku • Zrušení mistrovského zápasu a tréninku
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 18. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce-Velhartice 0:0
Trénink • Trénink
Mistrovské utkání 3.tř. - 17. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Hrádek B - Žihobce 1:0
Trénink 14.4.2017 • Trénink 14.4.2017
Mistrovské utkání 3.tř. - 16. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Svéradice B 0:4
Trénink • Trénink 7.4.2017
Mistrovské utkání 3.tř. - 15. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Bolešiny B - Žihobce 0:3
Mistrovské utkání 3.tř. - 14. kolo • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Plánice 2:3
Plán zimní přípravy • Plán zimní přípravy
Podzimní část soutěže III. třídy 2016/2017 skončila • Statistiky po skončení podzimní části soutěže 2016/20
Přátelský zápas na závěr podzimní sezóny ... • SG : A-tým + Dokopná
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Zavlekov - Žihobce 5:2
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velké Hydčice 3:3
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Bezděkov - Žihobce 1:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Chudenice 6:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Janoviice B - Žihobce 1:0
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Kašperské Hory 2:1
Trenink a hráčská schůze • Trenink a hráčská schůze
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Velhartice - Žihobce 3:0
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Hrádek B 0:4
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Svéradice B - Žihobce 7:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Bolešiny B 2:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Plánice - Žihobce B 2:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Železná Ruda B 0:6
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Mochtín - Žihobce B 2:2
Trénink • Trénink
Sezóna 2016-17 • Zahájení fotbalové sezóny 2016-17
Trénink • Trénink
Letní příprava • Přípravné zápasy
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Mochtín B 2:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Budětice - Žihobce 2:2
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Bezděkov 2:0
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Chudenice - Žihobce 5:3
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Janovice 3:3
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Švihov - Žihobce 2:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velké Hydčice 2:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Dešenice - Žihobce 1:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Plánice 2:3
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Velhartice - Žihobce 0:1
Mistrovské utkání 3.tř. TJ Zavlekov - TJ Žihobce • Mistrovské utkání 3.tř. Zavlekov - Žihobce 10.4.2016
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Železná Ruda 4:3
Trénink 1.4.2016 • Trénink 1.1.2016
Mistrovské utkání III. tř. Žihobce - Svéradice B 1:1 • Mistrovské utkání III. tř. Žihobce - Svéradice B 1:1
Přátelský zápas • Přátelský zápas
Přátelský zápas v Hrádku • Přátelský zápas v Hrádku
Soustředění v Soběšicích • Soustředění v Soběšicích
Pozor změna !!!!!!!! • Pozor změna !!!!!!!!
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Bezděkov - Žihobce 2:2
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Chudenice 3:3
Chyba v rozpisu zápasů - ZMĚNA TERMÍNU ZÁPASU • Mistrovské utkání 3.tř. Janovice B - Žihobce 1:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Švihov 5:0
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Velké Hydčice - Žihobce 1:1
Mistrovské utkání 3.tř. • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Dešenice 3:1
Mistrovské utkání III. třídy 19.9.2015 • Mistrovské utkání III. třídy 19.9.2015
Mistrovské utkání III. třídy 12.9.2015 • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Velhartice 12.9.2015
Mistrovské utkání III. třídy 5.9.2015 • Mistrovské utkání 3.tř. Žihobce - Zavlekov 1:4 (0:1)
Mistrovské utkání III. třídy 29.8.2015 • Mistrovské utkání 3.tř. Ž.Ruda - Žihobce 0:3 (0:0)
Mistrovské utkání III. třídy 22.8.2015 • Mistrovské utkání III. tř. Svéradice B - Žihobce 0:0
Mistrovské utkání III. třídy 16.8.2015 • Mistrovské utkání III. třídy 16.8.2015
Mistrovské utkání III. třídy 8.8.2015 • Mistrovské utkání III. třídy 8.8.2015
Rozlosování zápasů III.třídy pro sezónu 2015/16 • Rozlosování 2015-16
© 2010, 2014   TJ Žihobce
Design a realizace: Luboš Peleška, www.pelweb.cz